Kompozim me lule dhe macaroons

Të Reja Kompozim me lule dhe macaroons

Kompozim me lule dhe macaroons- kombinuar me këto ngjyra e detaje duket si kombinim perfekt për një vajze të ciltër , të ëmbël e që rrezaton mirësi.

☘️Për porosi ju mund te na kontaktoni edhe në numrat e tel:
•0693948283
•0693214596
☘️Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën ⏰00.00⏰
☘️Dyqani i hapur nga e hëna në të djelë •07.30- 21.00•

Çmimi : 5500 lekë të reja

Dimensionet : 30 x 30 cm 

Koha e realizimit : 24-48 orë

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 301
  • Kodi Produktit: KOM-50
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 5,500 LEK

Etiketat: lule, kompozim, macaroons