Instalacion "Binjakët"

Të Reja Instalacion "Binjakët"

Instalacion "Binjakët" - frymëzuar nga shenja e binjakëve, krijuam një copëz përrallë me pikturë e aplikacion.
Zanat binjake në pyllin e magjepsur do të jenë muza e personit qe merr nje dhurate te tille.

Çmimi : 6000 lekë të reja

Dimensionet : 30 x 40 cm 

Koha e realizimit : 4-5 dite

????Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!
????Për porosi ju mund te na kontaktoni edhe ne numrat •0693948283 •0693214596
????Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën ⏰00.00⏰
????Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•
????Worldwide delivery✈️ 
????Dorëzim në rreth me postë, dhe pagesë në dorë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 282
  • Kodi Produktit: INS-009
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 6,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: pikturë, instalacion, binjakët