Kompozim me verë dhe ferrero

Të Reja Kompozim me verë dhe ferrero

Kompozim me verë dhe ferrero- do të mbeten gjithmonë zgjedhja më klasike pas luleve për të uruar miqtë e të dashurit tuaj në gëzime.

Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

Personalizohet shishja e verës me foto dhe shkrim sipas dëshirës.

Për më tepër detaje mund të na kontaktoni në : 0693948283


Çmimi : 4500 lekë të reja

Dimensionet e kutise : 25 x 40 cm 

Koha e realizimit : 2 ditëShkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 286
  • Kodi Produktit: KOM-17
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 4,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: kompozim, verë, cokollata