Krijim artizanal dedikuar gjyshit

Krijim artizanal dedikuar gjyshit

Përqafimi yt është vendi me i rehatshëm në botë, ku unë ndjej ngrohtësi. Fjalët e tua janë më të zgjuarat që kam dëgjuar.
Ti je një thesar, ke argjend ndër flokë dhe flori në zemer.

Krijim artizanal dedikuar gjyshit- është krijim artizanal në dru, me dedikim të personalizuar në libër druri dhe foto të printuar në dru.

Përmasat : 50 x 14 x 15 cm ( lartësi )

Cmimi : 9000 lekë të reja

Koha e realizimit : 3-4 ditë


????Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!
????Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën ⏰00.00⏰
????Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•
????Worldwide delivery✈️ Pagesa në paypal, bankë ose western union, money gram.
????Dorëzim në rreth me postë????, dhe pagesë në dorë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 257
  • Kodi Produktit: GRA-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 9,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: artizanale, krijime druri. gjyshi, familja