Jastek i qendisur me dorë, punim kryq

Jastek i qendisur me dorë, punim kryq

Jasteku eshte i realizuar ne menyre artizanale, qëndisur me dorë ne punim kryq.

Permasat e jastekut jane 40 x 40 cm.


Copa eshte lino, ngjyre e bardhe, por ekziston edhe ne opsionin e kuqe, e gjelbert, pana dhe pjeper.


Qendisja eshte e personalizuar sipas kerkeses.

Nese ju deshironi edhe nje zgjedhje te nje imazhi grafik ndryshe, mund te konsultoheni me ne duke na shkruar ne email per rastin dhe pelqimin tuaj dhe do ju informojme perpara fazes se aplikimit te blerjes. 


Por nese ju saktesisht mund te perzgjidhni dhe te plotesoni kuadrat perkatese per imazh dhe tekst, mund te aplikoni blerjen, dhe ne ju konfirmojme ose ju kontaktojme per paqartesi te kerkeses. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 14433
  • Kodi Produktit: ART-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 4,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: jastek, te qendisura, handmade, punuar me dore,