Kompozim me shampanjë dhe ferrero

Kompozim me shampanjë dhe ferrero

Kompozimet me alkol dhe çokollatë do të mbeten gjithmonë zgjedhja më klasike pas luleve për të uruar miqtë e të dashurit tuaj në gëzime.

Kompozim me shampanjë dhe ferrero është një nga idetë  shumë  festive që  ju sjellim.

Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

Personalizohet etiketa e shampanjës.

Çmimi : 4000 lekë të reja

Koha e realizimit : 2 dite

 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 803
  • Kodi Produktit: ARR-003
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 4,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: kompozim, shamapanjë, ferrero