"Kopshti i dashurisë"

Të Reja "Kopshti i dashurisë"

Ne jemi në një kopsht që gëlon nga lumturia.

"Kopshti i dashurisë" e kemi quajtur këtë kompozim ku lulëzon jeta, me bimë natyrale, sekulente dhe kaktuse.


Koha e realizimit : 2 ditë

Cmimi : 5500 lekë të reja

You mund të krijoni me ne idenë tuaj unike.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 149
  • Kodi Produktit: KOP-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 5,500 LEK

Etiketat: lule, kompozim, kopsht, dashuri