Kontrata e miqësisë në dru

Të Reja Kontrata e miqësisë në dru

Sa herë të ziheni ngushtë me mikeshën tuaj kujtojini këtë kontratë. :)

Kontrata e miqësisë në dru është prerë në lazer dhe shkrimi i gdhendur.

Dedikohet me shkrim sipas kërkesës.

Përmasat 20x15 cm.

Cmimi : 1500 lekë të reja.

Koha e realizimit : 48 orë


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 62
  • Kodi Produktit: BBF-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 1,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: druri, miqësi, kontratë