Instalacion "Mirëmëngjesi im"

Të Reja Instalacion "Mirëmëngjesi im"

Ti je mirëmëngjesi im më i ëmbël, gëzimi i zgjimit tim.

Instalacion "Mirëmëngjesi im" është një krijim autentik i Oazi festiv, realizuar me bazë druri natyral, dhe gur  natyral të pikturuar.


Përmasat : rreth 30 cm diameter (varet sepse është gjetje në natyrë)

Cmimi : 4500 lekë të reja

Koha e realizimit : 3 ditë


Ju mund të krijoni me ne idenë tuaj unike.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 109
  • Kodi Produktit: INS-009
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 4,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: art në gur, dashuri, mirëmëngjes, instalacion