Mozaik "Dashuri e përjetshme "

Të Reja Mozaik "Dashuri e përjetshme "

Mozaik "Dashuri e përjetshme "është një krijim autentik i Oazit festiv, realizuar në kuti plexiglass e cila personalizohet me shkrim sipas kërkesës, dhe në brendësi përmban trëndafila të balsamosur, dhe elemente të tjerë dekorativë që nuk prishen.

Përmasat : 20x20 cm

Çmimi : 7500 lekë të reja

Koha e realizimit : 3 dite


Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 110
  • Kodi Produktit: RED-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 7,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: lule, trëndafila të balsamosur, mozaik, dashuri