Art me lule "Ëndërrimtarja"

Të Reja Art me lule "Ëndërrimtarja"

Ëndrrat dhe mendimet tona janë përcaktuesit e të ardhmes tonë , ndaj thurini bukur ato.

Art me lule "Ëndërrimtarja" është një punim autentik i Oazit festiv, krijuar me bazë artizanale, dhe kompozuar me  lule të thata e të balsamosura, jeton përjetësisht, për ti bërë shtëpite apo ambjentet e punës magjepsëse.

Lartësia rreth 35 cm.

Cmimi : 9500 lekë të reja

Koha e realizimit : 3-4 ditë


Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 99
  • Kodi Produktit: DRI-011
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 9,500 LEK

Etiketat: lule, art, kompozim