Art me lule "Fuqia e mendimeve"

Të Reja Art me lule "Fuqia e mendimeve"

Mendoni gjithmonë me ngjyra!

 Art me lule "Fuqia e mendimeve" është një punim autentik i Oazit festiv, krijuar me bazë artizanale, dhe kompozuar me  lule të thata e të balsamosura, jeton përjetësisht, për ti bërë shtëpite apo ambjentet e punës magjepsëse.

Lartësia rreth 60 cm.

Cmimi : 13 000 lekë të reja

Koha e realizimit : 3-4 ditë


Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 89
  • Kodi Produktit: DRI-012
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 13,000 LEK

Etiketat: lule, art me lule, kompozim, dekor