Lepurush i personalizuar me emër

Lepurush i personalizuar me emër
Ky vogëlushi lepurush, po pret për përqafimet e Glauk 

Lepurush i personalizuar me emër, e cila realizohet me qendisje. Materiali është ekologjik, shumë i butë dhe dhuron përqafime të ngrohta.
Përmasat: 37×15 cm. 
Çmimi 2600 lekë të reja.
Koha e realizimit: deri 48 orë.

Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!
Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën ⏰00.00⏰
Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 69
  • Kodi Produktit: ARU-003
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,600 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Arush, Qendisje, Bebe, Femije