Jastek i qendisur me makine

Jastek i qendisur me makine

Dhurata eshte nje jastek i qendisur.

Materiali i copes pambuk

Permasat 40 x 40 cm

I personalizueshem sipas kerkeses.

Ngjyrat e copave mund te jene e kuqe, e verdhe, e gjelbërt, portokall, e bardhe, etj.


Kombinimi i ngjyres se tekstit pershtatet me copen, dhe sipas kerkeses se klientit.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 3172
  • Kodi Produktit: ART-578
  • Piket e Fituara: 1000
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 3,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: cushion, embroidered, handmade, craft, Jastek, i qendisur, Artizanal