Kuti muzike e personalizuar

Kuti muzike e personalizuar
Kuti muzike e personalizuar me shkrim, realizuar në mënyrë artizanale me material druri.

Shkrimi i gdhendur shtohet sipas dëshires suaj. Brenda përbëhet nga një pasqyrë dhe mekanizmi i muzikës, të cilin mund ta shijoni teksa luani. 
Çmimi: 2500 leke të reja.
Përmasat : 7×5×4 cm.
Koha e realizimit: 48 orë

Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!
Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën ⏰00.00⏰
Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 98
  • Kodi Produktit: MUZ-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Dashuri, Kuti muzike, Dru