Trofe pexiglass "Mirënjohja"

Të Reja Trofe pexiglass "Mirënjohja"
Puna e palodhur gjithmonë shpërblehet, e shpërblimi më i madh është MIRËNJOHJA.

Trofe në material pexiglass-i, i personalizueshëm me dedikimin dhe grafiken që ju dëshironi. Mund të ndryshojë ngjyrë falë bazës që ka, duke klikuar vetem 1 buton. Funksionon me bateri dhe karikim. 

Përmasat 15 x 20 cm ( pa përfshirë bazën )
Çmimi 3500 lekë të reja. 
Koha e realizimit 48 orë.

Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!
Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën ⏰00.00⏰
Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 84
  • Kodi Produktit: PEX-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 3,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Trofe, Dedikim, Mirënjohje