"Zemër e dashuruar me ty"

Të Reja "Zemër e dashuruar me ty"

Sa herë zemra ime çformohet, ti je aty për ta rregulluar atë sepse zemra ime është e dashuruar me ty.    


Zemër në formë ingranazhesh, realizuar me material rezine, e cila është e përbërë nga disa pjesë që lëvizin duke e çrregulluar formën dhe duke u formuar sërish. Realizohet edhe në formate më të vogla ose më të mëdha dhe si varëse çelësash. Personalizohet në shkrimet që ju dëshironi. Çmimi: 2500 lekë të reja.

Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!
Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën ⏰00.00⏰
Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 110
  • Kodi Produktit: ZEM-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Dashuri, Zemer, Dedikim