Gur vullkanik "Dritëz"

Të Reja Gur vullkanik "Dritëz"
...sepse ti je pika ime e referimit...

Gur vullkanik, i personalizuar në imazh dhe shkrim.
Tregohuni kreativ e dhuroni me ne.

Çmimi: 1500 lekë të reja
Përmasat: 15 x 20 cm
Koha e realizimit: 48 h.

Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!
Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën ⏰00.00⏰
Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 93
  • Kodi Produktit: GUR-010
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 1,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Gur vullkanik, Dedikim, Stampim