Jastëk "Ëndërr dashurie"

Të Reja Jastëk "Ëndërr dashurie"

Në çdo ditë që mbaron, sigurohuni që ndjesia e vetme që ju qëndron në kraharor është dashuria.


Jastëk "Ëndërr dashurie" në formën e zemrës, i personalizuar me shkrimin e qendisur që ju dëshironi. 

Çmimi 3500 lekë të reja. 

Koha e realizimit 48 h.

Permasat:40x40 cm.

Material prej doku dhe qendisja është realizuar me makinë.
Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën ⏰00.00⏰

Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 73
  • Kodi Produktit: ZEM-003
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 3,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Shprehje dashurie, Jastek, Qendisje, Dedikim