"Trëndafili unik"

Të Reja "Trëndafili unik"

Mos ki frikë të jesh i veçantë! Qëndro me hijeshi si ky trendafili unik.


Kompozim me trëndafil të balsamosur, lule të tjera, elementë dekorativë, të vendosura në një bazë druri me kupolë xhami dhe kufizim metalik. 

Përmasat: 15×15×25 cm.
Çmimi: 6000 lekë të reja.

Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. .
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 88
  • Kodi Produktit: LUL-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 6,000 LEK

Etiketat: Flower domes, embalmed rose, Blue