"Pasion"

Të Reja "Pasion"
Nëse une nuk jetoj me pasion, nuk dua te jetoj aspak.

Kompozim me trëndafila dhe lule të tjera të balsamosura, me elementë dekorativë, të vendosura në një kuti xhami me kufizim metalik, e cila hapet dhe mbyllet me kapak.

Përmasat: 18×18×18cm 
Çmimi: 8500 lekë të reja

Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. .
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 68
  • Kodi Produktit: LUL-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 8,500 LEK

Etiketat: Trendafil, Trendafil i balsamosur, Kupole me lule