Zemër blu

Të Reja Zemër blu

Zemra jote është e veçantë, aq e veçantë sa në mendjen time ajo është një zemër blu!


Kompozim me trëndafila dhe lule të tjera të balsamosura, të vendosura në një vazo të lartë 20 cm. Ky kompozim tërheq menjëherë vemendje, duke qenë një dhuratë fantastike. 
Çmimi 7500 lekë të reja.


Koha e realizimit 24 - 48 ore.
Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. .
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 111
  • Kodi Produktit: BLU-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 7,500 LEK

Etiketat: Trendafila te balsamosur, Blu, Dedikim, Krijim handmade