E kuqe zemre

E kuqe zemre
Teksa ti më prek mendjen, zemra ime lulëzon e tëra... 

Krijim me trëndafila të kuq dhe lule të tjera, të balsamosura,e quajtur "E kuqe zemre" kompozuar me kreativitet në një kornizë dhe bazë druri. Mund të qëndrojë në tavolinë ose të varet në mur. 
Cmimi: 6000 leke te reja.
Permasat: 30x20 cm.

Koha e realizimit 24 - 48 ore.

Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. .
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 368
  • Kodi Produktit: RED-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 6,000 LEK

Etiketat: Trendafila te balsamosur, Krijim handmade, Oazi Gjelbert