Mbajtëse furçash "Dashuria"

Të Reja Mbajtëse furçash "Dashuria"

Detajet e vogla dhurojnë lumturi të madhe! 


Krijim shumë i veçantë. Mbajtëse furçash e personalizuar, në formë dhëmballe. Materiali i krijimit është polimer dhe është krijuar në mënyrë artizanale. Shkrimi mund të personalizohet sipas dëshirës suaj. 

Lartësia: 12 cm.

Çmimi: 3800 ALL


Dhuroni me detaje. 


-Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

-Për porosi ju lutem na kontaktoni në Direkt ose në numrat e tel: •0693948283 •0693214596

-Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën 00.00

-Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•

-Worldwide delivery. Pagesa në paypal, bankë ose western union, money gram.

-Dorëzim në rreth me postë, dhe pagesë në dorë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 101
  • Kodi Produktit: DHE-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 3,800 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Shprehje dashurie, Dhëmb, Mbajtëse furçash, Polimer, Dedikim