"Përqafim Nëne"

Të Reja "Përqafim Nëne"

Përqafim Nëne.


Si një pikturë emocionesh dhe dashurie ky krijim kaq special vjen për ju si një dhuratë magjike për më të shtrenjtën tuaj, nënën... 

Ky produkt është krijim handmade , punim autentik i Oazi festiv, me pjesën e sipërme polimer dhe bazë druri të gdhendur me mesazh sipas dëshirës.

Lartësia 21 cm.

Çmimi 3500 lekë të reja.


-Dhurata juaj  personalizohet që në  konceptim të idesë, për të  shprehur emocionin e  duhur, lidhur me personin,  situatën dhe pikërisht ju!

-Për porosi ju lutem na  kontaktoni në Direkt ose  në numrat e tel: •0693948283 •0693214596

-Suprizojmë me shërbime  në adresë dhe në orën 00.00.

-Dyqani i hapur nga e hëna  në të shtunë •08.00 - 21.00•

-Worldwide delivery . Pagesa në paypal, bankë  ose western union,  money gram.

-Dorëzim në rreth me  postë, dhe pagesë në dorë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 91
  • Kodi Produktit: MAM-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 3,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Shprehje dashurie, Mami, Nene, Dedikim, Personalizim, Polimer