Orë guri "Miqësia"

Të Reja Orë guri "Miqësia"

Miqësitë e vërteta, nuk kanë nevojë për biseda çdo ditë. Për sa kohë miqësia jeton në zemër, pak rëndësi ka sa larg jemi ne... 


Orë e personalizuar në grafikë dhe përmbajtje, në një gur vullkanik.

Përmasat: 20×30cm

Çmimi: 2500 lekë të reja.


-Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

-Për porosi ju lutem na kontaktoni në Direkt ose në numrat e tel: •0693948283 •0693214596

-Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën 00.00

-Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•

-Worldwide delivery. Pagesa në paypal, bankë ose western union, money gram.

-Dorëzim në rreth me postë, dhe pagesë në dorë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 76
  • Kodi Produktit: ORE-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Gur vullkanik, Dedikim, Stampim, shoqe