Gur "Bija ime"

Të Reja Gur "Bija ime"

Fjalët që nëna i thotë një vajze, peshojnë kaq shumë në zemër dhe të ngrohin shpirtin. 


Gur vullkanik "Bija ime", një dedikim i ndjerë që nëna ia bën vajzës së saj, duke e siguruar që do ta ketë gjithnjë pranë.

Guri mund të personalizohet me grafikën dhe shkrimin që ju dëshironi.

Përmasat: 15×20 cm.

Çmimi: 1500 lekë të reja.


-Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

-Për porosi ju lutem na kontaktoni në Direkt ose në numrat e tel: •0693948283 •0693214596

-Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën 00.00.

-Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•

-Worldwide delivery. Pagesa në paypal, bankë ose western union, money gram.

-Dorëzim në rreth me postë, dhe pagesë në dorë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 69
  • Kodi Produktit: GUR-111
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 1,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Gur vullkanik, Dedikim, Stampim, Nene, vajze