Gur "Mami krahëflutur"

Të Reja Gur "Mami krahëflutur"

Fjalë të sinqerta dashurie, për mamin krahëflutur.


Krijim në gur vullkanik, i personalizuar me një tekst kaq të bukur për mamin.

Çmimi: 1500 leke te reja.

Përmasat: 15x20cm.


-Dhurata juaj  personalizohet që në  konceptim të idesë, për të  shprehur emocionin e  duhur, lidhur me personin,  situatën dhe pikërisht ju!

-Për porosi ju lutem na  kontaktoni në Direkt ose  në numrat e tel: •0693948283 •0693214596

-Suprizojmë me shërbime  në adresë dhe në orën 00.00.

-Dyqani i hapur nga e hëna  në të shtunë •08.00 - 21.00•

-Worldwide delivery. Pagesa në paypal, bankë  ose western union,  money gram.

-Dorëzim në rreth me  postë, dhe pagesë në dorë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 72
  • Kodi Produktit: GUR-101
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 1,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Gur vullkanik, Dedikim, Stampim, Nene, Mami