String art "Kafe dhe mirësi"

Të Reja String art "Kafe dhe mirësi"

Shijojeni kafen e kësaj dite me shume miresi. 


String art në bazë druri. Personalizohet në përmasa, elementë dhe shkrim.

Përmasat: 25×35 cm.

Çmimi: 4500 leke te reja.

Koha e realizimit rreth 1 jave.


-Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

-Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën ⏰00.00⏰

-Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•

-Worldwide delivery✈️ Pagesa në paypal, bankë ose western union, money gram.

-Dorëzim në rreth me postë????, dhe pagesë në dorë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 297
  • Kodi Produktit: KAF-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 4,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: String art, dedikim, dhurate e personalizuar, kafe