Gur " Fuqia e ëndrrave"

Të Reja Gur " Fuqia e ëndrrave"

Besoni në fuqinë e ëndrrave dhe e ardhmja është juaja .


Krijim në gur vullkanik, me një mesazh dhe grafikë kaq të bukur. Personalizojeni sipas dëshirës.

Përmasat: 20x15 cm. 

Çmimi: 1500 lekë të reja.

Kohëzgjatja e realizimit: 24 h.


-Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

-Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën 00.00⏰

-Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•

-Worldwide delivery. Pagesa në paypal, bankë ose western union, money gram.

-Dorëzim në rreth me postë, dhe pagesë në dorë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 410
  • Kodi Produktit: GUR-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 1,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Gur vullkanik, Dedikim, Stampim