Orë druri "Pensionist"

Të Reja Orë druri "Pensionist"

Nuk më intereson, jam pensionist tani. 


Një orë kaq e bukur dhe humoristike. Materiali është dru cilësor, punuar me pirografi.

Diametri: 26 cm.

Koha e realizimit 48 h.

Çmimi: 4500 lekë të reja.


Dhuroni me kreativitet.


-Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

-Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën 00.00.

-Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•

-Worldwide delivery. Pagesa në paypal, bankë ose western union, money gram.

-Dorëzim në rreth me postë dhe pagesë në dorë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 299
  • Kodi Produktit: ORE-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 4,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Ore druri, Personalizim, Dedikim, Pensionist