Kristal "Beautiful Lady

Të Reja Kristal "Beautiful Lady

You're a beautiful lady just like you are.


Krijim kaq i bukur me këngën tuaj të preferuar. Printimi i imazhit të këngës është i bërë në xham dhe personalizohet sipas dëshirës.

Çmimi 2000 ALL.


-Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

-Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën 00.00

-Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•

-Worldwide delivery. Pagesa në paypal, bankë ose western union, money gram.

-Dorëzim në rreth me postë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 370
  • Kodi Produktit: SON-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Kristal, Dedikim, Kenge