Kornizë ndriçuese "Kaltra"

Të Reja Kornizë ndriçuese "Kaltra"

Princeshë Kaltra ndriçon e gjitha.


Kornizë ndriçuese e cila funksionon edhe si abazhur në të njëjtën kohë. Personalizohet sipas dëshirës suaj në imazh dhe dedikim.

Çmimi 3000 ALL

Çdo ide merr jetë me ne! 


-Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

-Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën 00.00

-Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•

-Worldwide delivery.Pagesa në paypal, bankë ose western union, money gram.

-Dorëzim në rreth me postë, dhe pagesë në dorë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 277
  • Kodi Produktit: ABA-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 3,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Kornize, Dedikim, Abazhur, Stampim