Orë druri "Sallon Estetik"

Të Reja Orë druri "Sallon Estetik"

Për sallonin tuaj të preferuar estetik.


Dhuroni kaq bukur me kreativitet. 

Krijojuni kujtime të veçanta njerëzve tuaj të dashur.

Krijim i gjithi me dru, me efekt 3D, në formën e një ore të personalizuar me shkrim të gdhendur dhe pajisjet e një salloni estetik.

Çmimi: 5000 lekë të reja.


-Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

-Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën 00.00.

-Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•

-Worldwide delivery. Pagesa në paypal, bankë ose western union, money gram.

-Dorëzim në rreth me postë, dhe pagesë në dorë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 241
  • Kodi Produktit: ORE-003
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 5,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Ore druri, Dedikim, Krijim, Parukeri, Sallon estetik