Libër druri " Babi im"

Të Reja Libër druri " Babi im"

-Baballarët emocionohen kur vajzat e tyre, i zgjedhin fjalët me aq kujdes dhe ua dedikojnë gjithë dashuri.

Po ju çfarë do t'i shprehnit babit tuaj? 

.

Krijim si libër i cili vetëmbështetet dhe varet në mur, punuar me dru cilësor dhe personalizuar në shkrim dhe grafikë me pirografi.

Çmimi: 7500 lekë të reja, per shkak te ngarkeses grafike.


Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

-Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën 00.00.

-Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•

-Worldwide delivery. Pagesa në paypal, bankë ose western union, money gram.

-Dorëzim në rreth me postë, dhe pagesë në dorë.


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 376
  • Kodi Produktit: LIB-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 7,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Liber druri, Personalizim, Dedikim, Babi