Art " Finesë dhe Klas"

Të Reja Art " Finesë dhe Klas"

Ti ecen me krenari, rrezaton finesë dhe bukuri unike. Ti je e gjitha Art, zemra ime.


Krijim kaq i veçantë me lule të balsamosura në këtë vazo unike prej gipsi, me portretin dhe bustin e një vajze me klas. 

Permbajtja e luleve mund te pershtatet sipas kerkeses suaj. 

E gjitha krijuar me lule te balsamosura dhe te thata.


Cmimi 9000 ALL

Koha e realizimit 2 ditë .


Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 

Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 396
  • Kodi Produktit: FEM-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 9,000 LEK

Etiketat: Lule te balsamosura, krijim, Dhurate e personalizuar, Femer