Shpirt i lirë

Të Reja Shpirt i lirë

Ti nuk njeh frerë. Ti je nje shpirt i lirë. Ti vrapon me madhështi ! 


Krijim kaq i veçantë dhe madhështor, i një portreti gjithë detaje, të një kali. Dhurata ideale për një shpirt të lirë.

Cmimi 7000 ALL


-Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

-Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën 00.00.

-Dyqani i hapur nga e hëna në të shtunë •08.00 - 21.00•

-Dorëzim në rreth me postë, dhe pagesë në dorë.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 321
  • Kodi Produktit: KAL-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 7,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Trofe, Dedikim, Mirënjohje, Kali, Liri