Kerko

Kriteret e Kerkimit

Produktet qe plotesojne kriteret e kerkuara

Shfaq:
Rendit Nga:

Yll druri i dedikuar

Cmimi: 1500 leke te reja Ngjyra: e bardhe, natyrale bezhe, ose kafe Permasat: 10 x 10 cm. I dedi..

1,500 LEK

"Shtëpia ime në zemrën tënde"

"Shtëpia ime në zemrën tënde -fjalë të vërteta dashurie të qëndisura në këtë gjergjef, për personin ..

2,500 LEK

Album artizanal

Albumi eshte i ndertuar ne menyre artizanale me kopertina druri, punuar me pirrografi, ne pershtatje..

6,000 LEK

Dhuratë "Promovim në detyrë"

Per ata qe dine te arrijne suksese !Nje dhurate vleresimi e vecante, qe do gezohet shume kushdo qe e..

7,000 LEK

Dhuratë e personalizuar artizanale për diplomim

Për profesionistët e ardhshëm ose aktuale në fushën e manaxhimit të biznesit dhe financave, një zg..

8,500 LEK

Gjergjef i qëndisur për dashurinë

A e keni shënuar juve datën tuaj më të rëndësishme në një vend te vecantë?Sigurisht... në thellësinë..

2,500 LEK

Instalacion ne dru

Thonë  se dashuria e vërtetë bëhet  nuk zbehet në largësi. Lidhja bëhet e..

3,500 LEK

Instalacion në dru "Love"

Me dashurine ne thelb, ashtu sic vjen cdo krijim i yni !Instalacioni "Love" eshte krijim teresisht a..

3,500 LEK

Kartë dashuri (versioni 2)

Kjo  karte nuk skadon kurre, kredit ka dashurine.Nje ide e vecante, e realizuar ne plastike e c..

1,000 LEK

Kartolinë druri "Mami"

Botes time, asaj qe nuk u lodh kurre se kujdesuri !Nje dhurate e bukur e me vlere te larte shpirtero..

3,500 LEK

Kompozim në jastëk zemër

Për një dashuri !Kompozim në jastëk zemër është një nga idetë e dhuratave që sjellim për të das..

2,500 LEK

Kompozim plot dashuri

Të premtoni hënën dhe yjet ju ka ndodhur të gjithëve.Ta duash dikë me shumë pasion , do të thotë "de..

10,900 LEK

Krijim druri "Babi dhe Djali"

Do të jem gjithmonë aty për ty Fjale dashurie nga babi :)Nje dhurate e vecante dhe emocionuese...

4,500 LEK

Krijim druri "Preke qiellin "

Ne dashuri nuk ka frike , madje dashuria e persosur e nxjerr jashte friken !Krijim druri"Preke qiell..

3,500 LEK

Krijim në dru për programues

Krijim në dru për programues- per ata te cilet programimi eshte arti me i bukur.Cmimi : 5000 leke te..

5,000 LEK