Kerko

Kriteret e Kerkimit

Produktet qe plotesojne kriteret e kerkuara

Shfaq:
Rendit Nga:

Art në gur "Familja"

Familja eshte gjeja me e cmuar qe na eshte dhene .Art në gur "Familja"- eshte nje krijim emocionues ..

5,000 LEK

Çakmak metalik i zi (me rezistencë)

Ti ndez zemrën time !Këto dhe shume dedikime të tjera mund ti dhuroni nepermjet ketij cakmaku m..

2,700 LEK

Çorape te personalizura

Kush tha qe meshkujt nuk duhen perkedhelur pak?Bejini te dashurojne nje pale corape :)Corape te pers..

1,500 LEK

Kanavac"e vogla e babit"

Kanavac"e vogla e babit" vjen si një dhuratë tepër emocionuese, dedikuar më të shtrenjtit baba, duar..

2,000 LEK

Kartolinë druri "Babi"

Nje dhurate e vecante per me te dashurin baba, heroin dhe e familjes, dhe bashkeshortin e palodhur.K..

3,500 LEK

Korniza "familja ime"

Ka disa momente aq të çmuara, të ruajtura në një shkrepje aparati, që me kalimin e kohës marrin ed..

3,000 LEK

Krijim druri "Babi dhe Djali"

Do të jem gjithmonë aty për ty Fjale dashurie nga babi :)Nje dhurate e vecante dhe emocionuese...

4,500 LEK

Pirografi "Babi&Djali"

Per nje dashuri qe nuk mund te komentohet me fjale !Dedikuar shokut me te mire, babait !Punuar me pi..

4,500 LEK

Pllakadë druri

A jeni per nje dhurate serioze , qe ka peshe te madhe edhe emocionale, dhe vleresim per dike ?Dediko..

5,000 LEK

Portofol lëkurë artizanal (për meshkuj)

Nga punishtja jone e kreativitetit, portofol artizanal, 100% artizanal.I personalizueshem ne ngjyre ..

4,500 LEK

Set bluzash me stampim

Mami dhe babi, marrin gjithmone energji nga buzeqeshja e femijes se tyre.Ju si do e personalizonit s..

4,000 LEK

Set gotë + pije ( të personalizuara)

Lumturia dhe pijet jane krijuar per t'u ndare me te tjeret !Me ke do e ndanit ju nje moment te vecan..

6,500 LEK

Varëse çelësash metalike e zezë

Për ti kujtuar dikujt që e doni shumë dhe mezi prisni të kthehet në shtëpi, dhurojini një varëse cel..

2,000 LEK