Kerko

Kriteret e Kerkimit

Produktet qe plotesojne kriteret e kerkuara

Shfaq:
Rendit Nga:

''Puthja e parë''

Te dhurosh emocion do te thote te dhurosh mesazhe si ky !Punuar ne gur natyror, dhe mbeshtetur ne rr..

2,800 LEK

Art në gur

Ti dhe une në një dimension tjetër, pas disa jeteve dashuri! A besoni në dashurinë e përjetshme? ..

4,500 LEK

Art në gur "Familja"

Familja eshte gjeja me e cmuar qe na eshte dhene .Art në gur "Familja"- eshte nje krijim emocionues ..

5,000 LEK

Art në gur "Kënga e dashurisë"

Simbolika e zogjve të dashuruar që gëzueshëm ndërtojnë një fole, vjen si instalacion me gur e dru në..

4,500 LEK

Foto e sublimuar në gur

Memorizoni kujtimet tuaja në mënyrë të veçantë dhe të përhershme në këtë produkt .Dizenjim dhe perso..

1,500 LEK

Gur "Pervjetor i prinderve " -11%

Gur "Pervjetor i prinderve "

Per pervjetorin e me te dashurve tuaj, prinderve, kemi menduar ne menyre te vecante.Nje dhurate tej..

4,500 LEK 4,000 LEK

Gur "shëtitja e preferuar"

A nuk është e mrekullueshme për shëtitje natyra ?Shtojini jetë kësaj mrekullie që ju është dhënë!&nb..

1,200 LEK

Gur i personalizuar

A beson ne gjera te vogla qe brenda tyre mbajne peshe te madhe dashurie?Jemi oaz emocionesh !Kemi ma..

700 LEK

Gur vullkanik

Për mikeshën më të mirë !Po ju cfare do i thonit?Guri vullkanik ka nje forme interesante dhe eshte d..

2,500 LEK

Gur vullkanik "Mom to be"

Gur vullkanik "Mom to be" per thesarin që më dhuroi ndjenjën më të bukur në botë, NËNË !(Poezia nga&..

2,500 LEK

Instalacion "Dimri me ty"

Dashuri, eshte shume ftohte jashte !Instalacion "Dimri me ty" eshte ideja e rradhes qe sollem se fun..

4,000 LEK

Kontrata e miqësisë

Në rast se harron, kujto që ke firmosur këtë kontratë ! Një ide dhurate e vecantë, për miken/miku..

1,500 LEK

Kuti me lule dhe foto në gur

Do ta merrje patjetër përqafimin ose puthjen e dëshiruar pas një surprize të tillë.Në një kuti të mb..

3,900 LEK

Orë e sublimuar në gur vullkanik

Një orë që të frymëzon ! Me stil , detaje interesante dhe shumë motivuese. E personalizueshme ..

2,500 LEK