Kerko

Kriteret e Kerkimit

Produktet qe plotesojne kriteret e kerkuara

Shfaq:
Rendit Nga:
"Diamanti im" -12%

"Diamanti im"

A keni dike shume me te cmuar se diamantet?Kjo dhurate merr vlere te vecante kur personalizohet sipa..

3,300 LEK 2,900 LEK

"Engjëlli im"

Nje dhurate unike per personin qe e konsideroni "Engjëlli im" !Telajo e pikturuar ne baze te si..

6,500 LEK

"Mom to be"

Nje trup ku rrahin dy zemra !A njihni dike qe eshte gati per t'u bere mami me e mire ne bote? :)Dhur..

2,500 LEK

Art në gur "Familja"

Familja eshte gjeja me e cmuar qe na eshte dhene .Art në gur "Familja"- eshte nje krijim emocionues ..

5,000 LEK

Derrase kuzhine

Dërrase gatimi me përmasat 30 x 45 cm, me një dizenjim unik ( duhet ti saktësoj nesër permasat)&nb..

4,500 LEK

Jastëk dedikuar mamit

Marredhenia me sublime ne jete te jeteve, do te mbetet ajo qe fillon me lindjen e nje jete.Jastek i ..

2,000 LEK

Jastëk diell

"Ti je dielli i diteve te mia "!Nje jastek i vecante per personin qe ngroh ditet e tua. Jastek ne fo..

2,700 LEK

Jastek i qendisur per mamin

Nje dhurate e personalizuar per mamin. Jasteku ka permasat 45 x 45 cm, eshte i qendisur me makine, n..

3,500 LEK

Kanavacë "Mami & Vajza"

A mund te kete nje marredhenie tjeter kaq sublime sa ajo e nje nene me vajzen e saj?Kemi sjelle kete..

5,000 LEK

Kartolinë druri "Mami"

Botes time, asaj qe nuk u lodh kurre se kujdesuri !Nje dhurate e bukur e me vlere te larte shpirtero..

3,500 LEK

Kompozim " Për mamushin tim "

Për më të çmuarën dhe më të dashurën, nënën, vjen ky kompozim i mrekullueshëm.Dhuratat për mamin nuk..

10,000 LEK

Kompozim "Vallëzim lulesh"

Një kompozim që duket si vallëzim lulesh !Dimensionet : 25 x 25 cm. Çmimi i produktit 3000 lekë të ..

3,000 LEK

Kompozim me lule në kuti

Per personat qe e dashurojne te bukuren, nje kompozim plot ngjyra.Permasat e kutise 16x16x 23 cm.Lar..

6,000 LEK

Kompozim me trëndafila dhe luleborë

"Kompozim me trëndafila dhe luleborë" eshte nje nga sugjerimet tona nese dikujt doni ti tregoni past..

6,000 LEK

Kornizë druri Mom

Korniza Mom është punim artizanal druri, e personalizueshme sipas kërkesave .Çmimi : 3800 leke te re..

3,800 LEK